KONST / Litografier / Färglitografi 11654373
nr 1165 4373
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Färglitografi, Ilkka Pärni (f. 1959), 20/50, signerad, -77mm: 38x46
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 26 februari 2018
kl 18:17:14
600 kr
900 kr
1.200 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni